TD03G6R98BT
- MFR.Part #
- TD03G6R98BT
- JLCPCB Part #
- C657226
- Description
- 100mW 6.98Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS