1210W3J0753T5E
MFR.Part #
1210W3J0753T5E
JLCPCB Part #
C25709
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS