1210W3J0514T5E
MFR.Part #
1210W3J0514T5E
JLCPCB Part #
C25701
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 510kΩ Thick Film Resistor ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS