HQ122WF820JT4E
MFR.Part #
HQ122WF820JT4E
JLCPCB Part #
C2778656
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 82Ω ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS