1206W4J0224T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1206W4J0224T5E
JLCPCB Part #
C25653
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 220kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS