0805W8J0184T5E
MFR.Part #
0805W8J0184T5E
JLCPCB Part #
C25621
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 180kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS