TC0325F2000T5E
MFR.Part #
TC0325F2000T5E
JLCPCB Part #
C135622
Description
-55℃~+155℃ 167mW 200Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS