0603WAJ0473T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0603WAJ0473T5E
JLCPCB Part #
C25600
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS