HV1007F3324T4E
MFR.Part #
HV1007F3324T4E
JLCPCB Part #
C2779340
Description
-55℃~+155℃ 2kV 3.32MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS