0402WGJ0623TCE
MFR.Part #
0402WGJ0623TCE
JLCPCB Part #
C25568
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 62kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS