TC0550B5602T5J
MFR.Part #
TC0550B5602T5J
JLCPCB Part #
C517562
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS