1210W3J0430T5E
MFR.Part #
1210W3J0430T5E
JLCPCB Part #
C25433
Description
-55℃~+155℃ 200V 333mW 43Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS