1206W4J082LT5E
MFR.Part #
1206W4J082LT5E
JLCPCB Part #
C247524
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 82mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS