1210W3J0300T5E
MFR.Part #
1210W3J0300T5E
JLCPCB Part #
C25423
Description
-55℃~+155℃ 200V 30Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS