1210W3J015JT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1210W3J015JT5E
JLCPCB Part #
C25412
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 200V 333mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS