HV1007F3160T4E
MFR.Part #
HV1007F3160T4E
JLCPCB Part #
C2779337
Description
-55℃~+155℃ 2kV 316Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS