1206W4J0301T5E
MFR.Part #
1206W4J0301T5E
JLCPCB Part #
C25372
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 300Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS