0805W8J068JT5E
MFR.Part #
0805W8J068JT5E
JLCPCB Part #
C25326
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS