0805W8J056LT5E
MFR.Part #
0805W8J056LT5E
JLCPCB Part #
C270908
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 56mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS