201007F280KT4E
MFR.Part #
201007F280KT4E
JLCPCB Part #
C2768694
Description
-55℃~+155℃ 2.8Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS