1206W4J0393T5E
MFR.Part #
1206W4J0393T5E
JLCPCB Part #
C270897
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 39kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS