HQ05W3J0131T5E
MFR.Part #
HQ05W3J0131T5E
JLCPCB Part #
C2792466
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 150V 333mW ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS