0201WMF1873TCE
MFR.Part #
0201WMF1873TCE
JLCPCB Part #
C60260
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS