CS05W4F500MT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CS05W4F500MT5E
JLCPCB Part #
C270863
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500V 50mΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS