1812W2J0123T4E
MFR.Part #
1812W2J0123T4E
JLCPCB Part #
C84287
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS