CS05W8F500MT5E
MFR.Part #
CS05W8F500MT5E
JLCPCB Part #
C270853
Description
-55℃~+155℃ 125mW 500V 50mΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS