0805W8J0101T5E
MFR.Part #
0805W8J0101T5E
JLCPCB Part #
C25277
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW 150V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS