HQ0707F8201T5E
MFR.Part #
HQ0707F8201T5E
JLCPCB Part #
C2793148
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 8.2kΩ ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS