AS03W5J0100T5E
MFR.Part #
AS03W5J0100T5E
JLCPCB Part #
C966206
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200mW 75V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS