0201WMJ036JTCE
MFR.Part #
0201WMJ036JTCE
JLCPCB Part #
C270668
Description
-100ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 25V 3.6Ω 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS