1210W2J013LT5E
MFR.Part #
1210W2J013LT5E
JLCPCB Part #
C422220
Description
-55℃~+155℃ 13mΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1500ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS