0603WAJ0560T5E
MFR.Part #
0603WAJ0560T5E
JLCPCB Part #
C25248
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS