0603WAJ0240T5E
MFR.Part #
0603WAJ0240T5E
JLCPCB Part #
C25222
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24Ω 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS