0603WAF3010T5E
MFR.Part #
0603WAF3010T5E
JLCPCB Part #
C25192
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS