0402WGF3482TCE
MFR.Part #
0402WGF3482TCE
JLCPCB Part #
C47493
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS