0402WGF374JTCE
MFR.Part #
0402WGF374JTCE
JLCPCB Part #
C25108
Description
-55℃~+155℃ 37.4Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS