0402WGF3402TCE
MFR.Part #
0402WGF3402TCE
JLCPCB Part #
C48939
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS