TC0225B2201TCC
MFR.Part #
TC0225B2201TCC
JLCPCB Part #
C23901508
Description
2.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS