X49UD4986MSD2SC
Extended
Manufacturer
YXC Crystal Oscillators
MFR.Part #
X49UD4986MSD2SC
JLCPCB Part #
C2189
Package
HC-49U
Description
-20℃~+70℃ 20pF 49.86MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49U Crystals ROHS