AHA336M25D16T-F
MFR.Part #
AHA336M25D16T-F
JLCPCB Part #
C2442958
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 33uF 65mA@120Hz 7Ω@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS