TD03G13R0BT
MFR.Part #
TD03G13R0BT
JLCPCB Part #
C657255
Description
100mW 13Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS