0805W4J010LT5E
MFR.Part #
0805W4J010LT5E
JLCPCB Part #
C247598
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±1500ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS