25121WJ0304T4E
MFR.Part #
25121WJ0304T4E
JLCPCB Part #
C621304
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 300kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS