AS122WJ027JT4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
AS122WJ027JT4E
JLCPCB Part #
C2770500
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 2W 500V Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS