TC0225F2401TCC
MFR.Part #
TC0225F2401TCC
JLCPCB Part #
C517792
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS