1206W4F499KT5E
MFR.Part #
1206W4F499KT5E
JLCPCB Part #
C247485
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.99Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS