1206W4F976KT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
1206W4F976KT5E
JLCPCB Part #
C247460
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS