201007F165JT4E
MFR.Part #
201007F165JT4E
JLCPCB Part #
C421913
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS