0805W8F140LT5E
MFR.Part #
0805W8F140LT5E
JLCPCB Part #
C247445
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140mΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS