0603WAF180LT5E
MFR.Part #
0603WAF180LT5E
JLCPCB Part #
C247138
Description
-55℃~+155℃ 100mW 180mΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS